O nas
148
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-148,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O nas

Kilka słów o nas?

Jesteśmy grupą przyjaciół, dla każdego z nas muzyka to pasja, więc chęć jej tworzenia była tylko kwestią czasu.
Swoją wspólną działalność rozpoczynaliśmy od małych kameralnych imprez, gdzie graliśmy własne aranżacje lubianych przez nas utworów. W zaciszu własnego studia marzyliśmy o własnych utworach, które krótko po tym zaczęliśmy tworzyć- bo przecież marzenia warto spełniać.
I tak w 2013 roku zaprezentowaliśmy publiczności NASZ pierwszy utwór „To nie sen”. Został on  doskonale odebrany co zadziałało na nas bardzo motywująco. Cóż mieliśmy zrobić jak nie wrócić do studia by tworzyć kolejne utwory.
Proces tworzenia to czas kiedy każdy z nas daje cząstkę siebie, wspólnie dążymy do idealnego  brzmienia. W skład zespołu wchodzi pięć osób o różnych zainteresowaniach muzycznych:

  • Renata Potomska (wokal),
  • Wojciech Barczak (perkusja),
  • Piotr Kowalczyk (bas),
  • Michał Pawlaczyk (gitara)
  • Grzegorz Barczak (klawisze).

Jaką muzykę gramy?

Nasze kompozycje są energetyczne, żywiołowe czasem melancholijne, więc wpisujemy się w style takie jak pop, funky, rock czy disco. Podczas naszych koncertów można wciąż usłyszeć aranżacje przebojów z lat 80.
Jeśli o koncertach mowa to nie tylko sprawia nam frajdę samo granie, ale również atmosfera, to że publiczność śpiewa razem z nami. Piękne jest to, że nasze utwory powodują że nasi odbiorcy wzruszają się, nawet utożsamiają się z tekstami naszych kompozycji.

Plany na przyszłość?

Nie boimy się wciąż marzyć- raz udowodniliśmy że było warto. Zaczynamy pracę nad mini albumem, który mamy nadzieję wkrótce się ukaże. Wiemy jak ważne dzisiaj są social media dlatego na nie też bardziej się otwieramy. Ale wciąż przede wszystkim pragniemy tworzyć i grać dla Państwa.
Zespół GRAPH!TE